Jak przyjmować płatności na stronie internetowej?

Jeśli w Twoim zamyśle jest zarabianie poprzez stronę internetową, to warto zintegrować stronę z bramką płatniczą. Polecam rozważenie bramki płatniczej FONDY, która dostarcza rozwiązanie pozwalające akceptować płatności on-line w ponad 100 walutach. Oferuje bardzo wiele metod płatności jak: akceptacja kart płatniczych, płatności mobilne, PayPal, guziki płatności i wiele innych, które można dopasować do specyfiki biznesu.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi integracyjnemu kopiuj/wklej pozwala łatwo zintegrować płatność ze stroną. Cały proces integracji nie wymaga żadnej technologicznej wiedzy.

Nie musisz mieć sklepu internetowego, żeby zarabiać. Jeśli zamierzasz sprzedawać np.: kursy internetowe, webinary czy po prostu chcesz pobierać opłaty subskrypcyjne to ta bramka również wspiera takie biznesy.

Stronę płatności możesz spersonalizować do wyglądu swojej witryny. A dzięki przejrzystym szablonom strony płatności użytkownik pozostaje w witrynie i nie rozprasza się od wykonania płatności.

Bramka oferuje wiele dodatkowych funkcjonalności jak:
Przypomina użytkownikom strony o zaległych płatnościach czy porzuceniu koszyka przed dokonaniem płatności,
Automatyczne przyjmowanie regularnych płatności – wystarczy w kalendarzu ustawić termin, na kiedy przypada płatność, a system sam tę płatność pobierze w określonym terminie,
E-fakturowanie z linkiem do płatności – czyli wystawiasz fakturę elektroniczną z linkiem który przenosi na stronę płatności . Taką fakturę możesz wysłać do klienta np:. mailem, przez Skype czy poprzez social media,
24 godzinne wsparcie i mobilny panel analityczny, pozwala na dokładny wgląd i analizę wszystkich danych sprzedażowych z każdego miejsca i o każdej porze.

Rejestracja i korzystanie z panelu administracyjnego jest bezpłatne. I zacząć przyjmować płatności możesz już w kilka godzin od ukończenia procesu rejestracji. Płacisz jedynie wtedy gdy korzystasz, czyli podczas gdy autoryzowane są transakcje płatnicze w Twoim sklepie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *