Wordpress

10 motywów dla WordPress na luty

Minął już pierwszy miesiąc w nowym roku. I jeśli nadal zastanawiacie się nad projektem dla własnej strony internetowej, zwróćcie uwagę na dzisiejszy wpis. Wybraliśmy do niego najnowsze i najciekawsze produktu z oferty TemplateMonster. Za ich pomocą będziecie mogli stworzyć nowoczesny blog, stronę personalną oraz portfolio fotograficzne. I każda z tych witryn będzie wyglądać stylowo i nowocześnie przyciągając uwagę odwiedzających do siebie.

Do zestawu wybraliśmy rozwiązania od różnych dostawców, w tym własne od zespołu ZEMEZ. Każde z nich jest zasilane przez ciekawe frameworki i rozszerzenia. Dzięki czemu możecie wybrać najbardziej odpowiedni produkt dla siebie. Oprócz tego wszystkie motywy wspierają popularne wtyczki z serwisu wordpress.org. To pozwali Państwu szybko rozwinąć możliwości własnej strony www.

Poniższe motywy dla WordPress mają poprawny kod, który został zbudowany w odpowiedniości do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu nie musicie optymalizować go od podstaw. Także w kodzie templatek uwzględnione są popularne rozszerzenia ekranów dla urządzeń mobilnych. Dlatego strona oparta o jeden z tych motywów „nie posypie się” podczas otwarcia na smartfonie czy tablecie.

Kupując przedstawione motywy otrzymacie Państwo rozszerzoną dokumentację i profesjonalne wsparcie techniczne. Dzięki dokumentacji możecie szybciej ogarnąć funkcjonalność templatek. A jeśli podczas ich instalacji oraz użycia wystąpi jakikolwiek problem, możecie liczyć na pomóc pracowników TemplateMonster. Oni operatywnie odpowiadają na zgłoszenia i pomogą rozwiązać wynikający problem.

Zapraszamy do bliższego zapoznania z nowymi motywami dla WordPress.

Flashing

Motyw Flashing idealnie nadaje się do tworzenia portfolio fotograficznego oraz blogu poświęconego fotografii. Ma on  nowoczesny projekt, który został wykonany w jaskrawych kolorach i zawiera stylowe efekty animacyjne. Oprócz tego do templatki była dodana rozbudowana galeria, która pozwala w wygodny sposób przedstawiać fotografie na Państwa stronie. Dzięki temu wasze portfolio na pewno przypadnie do gustu odwiedzającym.

Strona domowa występuje z wizytówką dla portfolio. Na niej znajduje się pełnoekranowy suwak, do którego można dodać najlepsze zdjęcia i krótką informację o oferowanych usługach z linkami do odpowiednich stron. Dlatego aby dostać się do pozostałych rozdziałów witryny należy przejść do menu „Hamburger”, które znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Na dołu strony umieszczone są linki do profilu fotografa w mediach społecznościowych.

Funkcjonalność podanego motywu realizowana jest za pomocą Cherry Framework 5.0. Oprócz rozbudowanych wtyczek Cherry do templatki był dodany także zestaw elementów JetElements. Dodaje on szereg dodatkowych opcji i wzbogaca wizualny edytor treści Elementor, który również był włączony do motywu. Podana templatka także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

Szczegóły |  Demo

Shootz

Kolejny ciekawy motyw do tworzenia portfolio fotograficznego i przedstawienia swoich prac w Internecie. Ma on nowoczesny projekt w którym zostały połączone jakościowe obrazki i jaskrawe kolory. Także w projekcie były wykorzystane efekty animacyjne realizowane za pomocą HTML i CSS. Do innych przewag templatki należy odnieść obecność gotowych układów blogu, nagłówków i stopki. Motyw również ma wygodne opcji personalizacji, co pozwala szybko modyfikować wygląd strony.

Pierwsze, co widzi osoba odwiedzająca przy wejściu na stronę domową to duży obrazek, tzw. Hero Image i informacja powitalna. Tu może być wasze zdjęcie oraz najlepsza praca z portfolio. Poniżej Hero Image znajduje się sekcja z informacjami o fotografie i oferowanymi usługami, galeria z fotografiami i wpisy z blogu. Osoby odwiedzającego mogą również zapisać się na newsletter oraz dołączyć do grona fanów w sieciach społecznościowych.

Do motywu były dodane funkcjonalne wtyczki wchodzące w zestaw Cherry Framework 5.0 i zestaw elementów JetElements. To wszystko pozwała Państwu tworzyć profesjonalną stronę bez stosowania cudzych rozszerzeń. Chociaż ten motyw jest kompatybilny z Contact Form 7, Yoast SEO, MailChimp itd. Podana templatka ma poprawny kod, który został stworzony w odpowiedniości do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu strona zbudowana w oparciu o niej będzie przyjazna dla SEO.

Szczegóły |  Demo

RiseOn

Za pomocą tego motywu możecie stworzyć Państwo personalną stronę, która przedstawi Wasze umiejętności w Sieci. Ona ma nie tylko elegancki projekt, lecz także zawiera szereg widgetów. Dzięki nim możecie umieścić różne typy informacji na stronie. Oprócz tego motyw ma rozbudowane opcje personalizacji, które pozwalają wprowadzić zmiany i sprawdzać je na bieżąco.

Na stronie domowej umieszczone są różne sekcje z informacjami. Tutaj znajduje się dynamiczny suwak, oferowane usługi, krótkie bio i licznik umiejętności. Osoby odwiedzające mogą zapoznać się z opiniami  klientów i, w razie pojawienia dodatkowych potrzeb, napisać do managera strony przez formularz kontaktowy. Dostać się do pozostałych rozdziałów witryny można przez rozwiane menu górne oraz menu tekstowe, które znajduje się w stopce.

Podany motyw opiera się o najnowsza wersję Cherry Framework. Oprócz tego do templatki jest wbudowany wizualny edytor stron Elementor. Za jego pomocą można dodać różne elementy na stronę i zarządzać nimi dzięki technice „Przeciągnij i Upuść”. Także motyw jest kompatybilny z popularnymi rozszerzeniami z repozytorium WordPress. Dzięki temu możecie szybko dodać brakujące opcje na stronę www.

Szczegóły |  Demo

Primrose

Primrose to rozbudowany motyw, który pozwala stworzyć szeroki spektrum stron, zaczynając od blogu, a kończąc stroną fotografa. Jest to możliwe dzięki 5 tematycznym motywom potomnym, gotowym układom nagłówka i stopki oraz wygodnymi opcjami personalizacji. Oprócz tego do templatki były dodane funkcjonalne wtyczki, dzięki czemu możecie tworzyć funkcjonalną stronę bez stosowania cudzych rozszerzeń. Chociaż templatka będzie całkiem kompatybilna z nimi.

Wygląd strony domowej zależy od wybranego motywu potomnego. Przy tym wszystkie układy mają stylowy projekt, który będzie budził pozytywne emocji w użytkowników. W każdym wariancie układu wykorzystane są różne widgety. Dzięki temu osoby odwiedzające mogą otrzymać kluczowe informacje o Waszych usługach. To jednak nie oznacza, że strona będzie obciążona elementami graficznymi i różnymi sekcjami z informacjami. Dzięki minimalnej ilości tych elementów użytkownicy nie zgubią się na Waszej stronie.

Podany motyw należy do nowej serii produktów od ZEMEZ, w którym został wykorzystany wizualny edytor stron Elementor. Pozwala on zarządzać elementami strony za przy pomocy jednego kliknięcia myszką. Motyw zawiera MegaMenu, mediatekę manager pasku bocznego, kalendarz, dynamiczny suwak itd. On wspiera również fonty webowe Google i zawiera mapę Google. Motyw także jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

 Szczegóły |  Demo

FrameMe

Podany motyw może być wykorzystany do tworzenia wspaniałego portfolio fotograficznego oraz bloga poświęconego fotografii. Jego projekt został wykonamy w jasnych kolorach i zawiera jakościowe obrazki i dużą typografię. To pozwala skupić uwagę odwiedzających na zawartości strony. Oprócz tego w projekcie jest wykorzystywany efekt Parallaxy, dzięki czemu strona „ożywa” podczas poruszania się w górę i w dół.

Po wejściu na stronę domową można znaleźć wszystką niezbędną informację o fotografie. Tutaj znajduje się sekcja z informacją powitalną i krótkim bio, galeria z fotografiami, przegląd usług i tematyczne wpisy z blogu. Oprócz tego osoby odwiedzające mogą znaleźć niezbędną informację kontaktową i zobaczyć położenie studio fotografii na mapie w Google. Także oni mogą dołączyć się do grona fanów fotografa w popularnych sieciach społecznościowych.

Do motywu zostały włączone popularne wtyczki Cherry i zestaw elementów JetElements. Wśród dostępnych rozszerzeń można wyróżnić MegaMenu, Cherry Projects, Cherry PopUps, Cherry Team Members, WordPress Social Login oraz Cherry Socialize. Ten motyw także wspiera fonty webowe Google, co pozwala Państwu używać ponad 500 stylowych typografii do zawartości tekstowych na stronie. On także ma czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

Szczegóły |  Demo

Zoomin

Za pomocą tego motywu można w najlepszy sposób przedstawić swoje fotografie w Sieci. Templatka posiada rozbudowaną galerię TM, która pomogę w tym celu. Oprócz tego do motywu były dodane popularne wtyczki Cherry, które pomogą Państwu prowadzić blog, komunikować z klientami i wyświetlać różne typy informacji na stronie.

Projekt motywu został wykonany w biało-szarych barwach, co pozwala w dodatkowy sposób skupić uwagę na informacji tekstowych i kolorowych fotografiach. Sama strona domowa nie jest obciążona nadmierną ilością elementów graficznych oraz efektów animacyjnych. Dzięki temu ona będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach nawet z małym zasięgiem Internetu. Do innych przewag projektu templatki należy dodać wygodną nawigację, co pozwala szybko dostać się do odpowiednich podstron.

Funkcjonalność podanego motywu jest realizowana za pomocą Cherry Framework 5.0. Oprócz tego do niego był dodany także zestaw elementów JetElements, który wzbogaca stronę dodatkowymi opcjami i widgetami. A jeśli będziecie potrzebowali Państwo dodatkowych opcji zawsze możecie skorzystać z popularnych rozszerzeń dostępnych na repozytorium WordPress. Podany motyw będzie całkiem kompatybilny z nimi. Templatka również ma czysty kod i jest przyjazna dla SEO.

Szczegóły |  Demo

Conceptix

Jeszcze jeden ciekawy motyw do tworzenia galerii sztuki oraz portfolio fotograficznego. Templatka ma ciekawy projekt, który został wykonany w jasnych kolorach i zawiera stylowe efekty animacyjne. To pozwala skupić uwagę odwiedzających na zawartość strony. Także należy wydzielić wygodne opcji personalizacji. Dzięki nim możecie szybko dopasować wygląd strony bez „dłubania się” w kodzie.

Na stronie domowej znajduje się Hero Image, informacja powitalna, przegląd usług i dostępnych galeria. Osoby odwiedzające mogą zapoznać się także z przewagami firmy w odnoszeniu do konkurencji. Tutaj można znaleźć licznik umiejętności i opinii byłych klientów. Na dołu strony znajduje się niezbędna informacja kontaktowa i formularz zapisywania na newsletter. Dostać się do pozostałych rozdziałów witryny można przez menu górne oraz menu tekstowe w stopce strony.

Podany motyw opiera się o najnowszą wersję Cherry Framework, co pozwala korzystać się z szeregu opcji. Do tego motywu był włączony także popularny wizualny edytor stron – Visual Composer. Za jego pomocą możecie tworzyć kreatywne projekty stron i zarządzać elementami za pomocą jednego kliknięcia myszką. W paczce z motywem znajdziecie także obrazki komercyjne i rozszerzoną dokumentację. Pomogą one Państwu zmodyfikować stronę pod własne potrzeby.

Szczegóły |  Demo

Zoomix

Zajmujecie się fotografowaniem hobbystycznie bądź profesjonalnie? W taki razie musicie zaprezentować swoje usługi w Sieci! Za pomocą motywu Zoomix będziecie mogli realizować ten pomyśl i zwiększyć liczbę klientów. Tym bardziej, gdy templatka ma nie tylko nowoczesny projekt, lecz także zawiera rozbudowaną galerię i mediatekę. A dzięki rozszerzonym opcjom zarządzania wyglądem możecie szybko dopasować projekt motywu do własnych potrzeb.

Na stronie domowej zamiast suwaka znajduje się duży obrazek (Hero Image). Ta sekcja jest cudownym miejscem do wyświetlenia zdjęcia fotografa oraz najlepszej fotografii z portfolio. Poniżej dużego obrazku znajduje się same portfolio i krótka informacja o fotografie. Oprócz tego osoby odwiedzające mogą skontaktować się z Państwem przez formularz kontaktowy, aby wyjaśnić wszystkie dodatkowe pytania.

Zoomix to nowe rozwiązanie od ZEMEZ. Motyw został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.0 i zawiera szereg wtyczek i widgetów Cherry. Oprócz tego do niego był dodany zestaw elementów JetElements i wizualny edytor treści. Dzięki temu macie Państwo szereg opcji do tworzenia profesjonalnej strony www bez stosowania cudzych wtyczek. Chociaż ten motyw jest kompatybilny z popularnymi rozszerzeniami dla WordPress.

Szczegóły |  Demo

Projector

Ten motyw będzie ciekawy przede wszystkim dla kobiet, które zajmują się fotografowaniem. Ma on 6 ślicznych wariantów układu strony domowej, który przypadną Paniom do gustu. Razem z motywem dostaniecie także obrazki komercyjne, które możecie używać do tworzenia wpisów na blogu. Podana templatka ma rozbudowaną galerię i różne widgety. Dzięki temu możecie w najlepszy sposób przedstawić swoje fotografii dla osób odwiedzających.

Wygląd strony domowej zależy od wybranego motywu potomnego. Jednak każdy z tych projektów zawiera wszystkie niezbędne sekcje do szybkiego zapoznania się z ofertą fotografa. Także należy wydzielić proste efekty animacyjne, które bardzo delikatnie podkreślają elementy graficzne. A dzięki wygodnym opcjom nawigacji osoby odwiedzające mogą szybko przejść do interesującego rozdziału.

Funkcjonalność motywu Projector jest realizowana za pomocą najnowszej wersji Cherry Framework 5.0. Także ona jest rozszerzona za pomocą dodatkowych elementów wchodzących w zestaw wtyczki JetElements. A dodatkowym bonusem będzie wizualnego edytor treści Elementor. Za jego pomocą możecie kierować elementami strony dzięki technice „Przeciągnij i Upuść”. Templatka wspiera również 600+ fontów webowych Google i zawiera mapę Google.

Szczegóły |  Demo

Imperion

I chociaż motyw Imperion jest przeznaczony do tworzenia szerokiego spektrum stron biznesowych, jego można lekko dostosować do tworzenia personalnego portfolio. Templatka zawiera różne warianty układu strony domowej, suwaku i stopki, a także rozbudowane opcji personalizacji. Dzięki temu możecie wprowadzać zmiany do strony i sprawdzać rezultat tych działań na bieżąco.

Każdy z wybranych układów strony domowej można „uprościć”, wyłączając niepotrzebne widgety i bloki. Zatem możecie korzystać z przewag motywu. Każdy wariant strony domowej łączy w sobie stylowe efekty animacyjne i jakościową grafikę. Przy tym strona nie będzie obciążona skryptami, dlatego będzie ładować się szybko na różnych urządzeniach mobilnych. Także należy wspomnieć i o wygodnej nawigacji, co pozwala użytkownikom szybko dostać się do interesujących informacji na stronie www.

W motywie Imperion zostały połączone możliwości Cherry Framework i rozszerzenia wchodzące w zestaw wtyczki JetElements, która była stworzona przez deweloperów ZEMEZ. Do templatki był włączony także wizualny edytor stron Elementor, który pozwala zarządzać elementami strony dzięki technice „Przyciągnij i Upuść”. Motyw ma również poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

Szczegóły |  Demo 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *