Wordpress

10 motywów dla WordPress na styczeń 2018 r.

Styczeń to nie tylko miesiąc, który zaczyna Nowy Rok, jest to także dobry czas na realizację dawno zaplanowanych projektów. Tym bardziej, gdy chodzi o tworzenie strony internetowej. Tak już wypada, że zima zmusza nas do spędzenia większej ilości czasu w domu. Dlatego możecie poświęcić wolne wieczorki i weekendy na budowanie witryny, o której dawno marzyliście. I co jest najważniejsze, takie działanie nie wymaga zbyt dużo wiedzy technicznej. Dzięki gotowym szatom graficznym i wtyczkom dla WordPress, możecie stworzyć Państwo stronę bez „dłubania w kodzie”. Pewnie dlatego ten system jest tak popularny wśród użytkowników na całym świecie.

Zainteresowaliście się? Zachęcamy do zapoznania z nowym zestawem z motywami dla WordPress, które idealnie nadają się do tworzenia portfolio dla fotografów i studio fotograficznych. Chociaż  dla potrzeby możecie dostosować je do powiązanych tematów. Dlatego motywy mają wygodne opcji zarządzania wyglądem. Oprócz tego w paczce z templatką mogą znajdować się obrazki komercyjne oraz pliki PSD, które pomogą podczas dopasowania projektu strony do własnych potrzeb.

Poniższe motywy zostały wybrane z oferty TemplateMonster. Wśród nich znajdziecie Państwo rozwiązania dla własnego zespołu deweloperów i produkty od cudzych dostawców. Dlatego każdy motyw będzie zasilany przez różne rozszerzenia i będzie miał swoje unikatowe opcje. Przy tym podane templatki pomogą Państwu zbudować profesjonalną stronę www.

Do innych przewag motywu należy odnieść responsywność. W ich kodzie były uwzględnione popularne rozszerzenia dla smartfonów i tabletów. Dlatego Państwa strona zbudowana o jeden z tych motywów będzie poprawnie wyświetlać się na popularnych urządzeniach mobilnych użytkowników. Także należy wydzielić poprawny kod templatek, który został zbudowany w odpowiedniości do wymagań wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu strona www będzie przyjazna dla SEO.

Razem z motywem dostaniecie Państwo dokumentację, która pomoże szybko opanować opcje templatki. A jeśli podczas instalacji oraz użycia produktu pojawi się jakiś problem, możecie skorzystać Państwo z profesjonalnej pomocy specjalistów wsparcia technicznego. Wsparcie techniczne dostępne jest 24/7 dzięki temu pomoże szybko rozwiązać powstałe problemy.

Zapraszamy do bliższego zapoznania z naszymi dzisiejszymi motywami.

Anna Solas

Za pomocą podanego motywu możecie stworzyć Państwo stylowe portfolio fotograficzne. Templatka zawiera rozbudowaną galerię i mediatekę, która pomoże w najlepszy sposób przedstawić Wasze fotografie dla potencjalnych klientów. Oprócz tego ona ma elegancki projekt, który został wykonany w biało-szarych kolorach. To pozwala wyróżnić fotografie i skupić na nich uwagę odwiedzających.

Na stronie domowej znajduje się duży suwak do którego można dodawać najlepsze zdjęcia fotografa. Poniżej jest umieszczone portfolio. Klikając w odpowiednie kafelki można szybko przejść do interesującego albumu. Także na tej stronie znajduje się formularz zapisywania na newsletter i przyciski do profilu fotografa w popularnych sieciach społecznościowych. Dostać się do pozostałych rozdziałów witryny można przez menu ukryte w „Hamburgerze”.

Motyw Anna Solas został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.0, co pozwala Państwu korzystać z popularnych wtyczek Cherry, w tym projektów i usług, newsletter’a i popup’u, galerii TM itd. Także do templatki był załączony wizualny edytor stron – Elementor. Dzięki niemu możecie zarządzać elementami stron dzięki technice „Przeciągnij i Upuść”. Podany motyw również ma czysty kod, który został stworzony w odpowiedniości do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

anna solars

Szczegóły |  Demo

Creative

Kolejne ciekawe rozwiązania do tworzenia strony firmowej dla studio fotografii oraz personalnego portfolio fotograficznego. Dzięki obecności rozbudowanej galerii i szeregu dodatkowych rozszerzeń tworzenie każdej z tych stron nie będzie stanowiło żadnego problemu. Pomogą w tym również rozbudowane opcje personalizacji, które pozwalają zarządzać wyglądem motywu w trybie online.

Projekt templatki został wykonany w biało-czarnych barwach, co pozwala w dodatkowy sposób wyróżnić kolorowe fotografie. Dodatkowo na stronie domowej używa się wideo w tle, które pozwala zaprezentować studio swoim klientom. Do innych przewag projektu należy wyróżnić wygodną nawigację. Dostać się do dodatkowych rozdziałów witryny można przez rozwijane menu górne, a poruszać się po stronie – przez przycisk „Przejdź do góry”.

I chociaż podany motyw opiera się o poprzednią wersję Cherry Framework 4.0 zawiera on szereg opcji do tworzenia profesjonalnej strony internetowej. Templatka zawiera MegaMenu, galerię z filtrami, zakładki ulubionych stron, chmura tagów, opcji mediów społecznościowych itd. Oprócz tego motyw zawiera wtyczki z rodziny MotoPress – wizualny edytor treści i wizualny suwak. Dzięki nim możecie zarządzać elementami strony w jeden klik myszką. Podany motyw wspiera także fonty webowe Google i technologię Retina.

creative
Creative WordPress Theme

Szczegóły |  Demo

Fine Art

Jeszcze jeden funkcjonalny motyw do tworzenia portfolio fotograficznego. Posiada nowoczesny projekt w którym główny nacisk kładzie się na jakościowe obrazki i stylowe efekty animacyjne realizowane za pomocą możliwości HTML i JS oraz Parallax. Templatka także wspiera wideo w tle, które można używać do prezentacji usług fotograficznych. Razem z motywem dostaniecie Państwo pliki PSD, które pomogą szybko dopasować projekt strony do własnych potrzeb.

Pierwsze, co widzi odwiedzający po wejściu na stronę domową to duży suwak do którego można dodawać najlepsze zdjęcia promujące umiejętności fotografa. Poniżej znajduje się sekcja z krótką informacją o fotografie i oferowanych usługach. Także tutaj znajduje się galeria, opinii klientów i formularz kontraktowy. Na dole strony umieszczone są przyciski do profilu fotografa w popularnych serwisach społecznościowych.

Fine Art należy do starszej serii produktów od ZEMEZ. W nim zostały wykorzystane wtyczki i widgety pochodzące od poprzedniej wersji Cherry Framework. To jednak nie ogranicza funkcjonalności templatki. Do Państwa użytku dostępne jest 120 opcji, które pomogą dodać różne typy zawartości na stronę. Także motyw zawiera roczną licencję na wtyczki MotoPress Editor i MotoPress Slider. Za ich pomocą możecie zarządzać suwakiem i elementami strony dzięki technice „Przeciągnij i Upuść”. Motyw także jest responsywny i przyjazny dla SEO.

fine art
Art Gallery Responsive WordPress Theme

Szczegóły |  Demo

Zoomix

Jeśli zajmujecie Państwo fotografowaniem i chcecie podzielić się swoimi pracami z potencjalnymi klientami, podany motyw będzie idealnie pasował dla Was. Jego projekt został realizowany zgodnie z najnowszymi trendami i zawiera minimalną ilość efektów animacyjnych. Przy tym główny nacisk robi się na duże obrazki i typografię, aby przyciągnąć uwagę do ważnych sekcji na stronie.

Zamiast tradycyjnego suwaku na stronie domowej znajduje się duży obrazek tzw. Hero Image. Do tej sekcji możecie dodać własne zdjęcie i informację powitalną. Poniżej umieszcza się portfolio i krótka informacja o fotografie. Dla szybkiego kontaktu na dołu strony znajduje się formularz kontaktowy i przyciski do profile strony w popularnych sieciach społecznościowych. Dostać się do pozostałych rozdziałów witryny można przez rozwijane menu górne.

Podany motyw został zbudowany o Cherry Framework 5.0 i zawiera popularne wtyczki Cherry. Także do niego była włączona wtyczka JetElements i Elementor. Dzięki ostatniej możecie tworzyć nietypowe projekty strony i zarządzać elementami w jeden klik myszką. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych opcji, możecie skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi.

zoomix

Szczegóły |  Demo

Atelier

Cudowny wybór do tworzenia nowoczesnego portfolio fotograficznego. Templatka ma elegancki projekt i zawiera szereg widgetów, które pomogą w najlepszy sposób przedstawić Wasze umiejętności w Internecie. Ten motyw także ma wygodne opcji personalizacji, co pozwala szybko modyfikować wygląd strony bez „wejścia w kod”. W paczce z templatką znajdziecie Państwo obrazki komercyjne, które możecie używać do publikacji na blogu.

Strona domowa występuje wizytówką dla fotografa. Na niej umieszczone są sekcji z informacjami o fotografie, jego umiejętnościach i doświadczeniu. Także tutaj jest sekcja z najnowszymi projektami, opiniami klientów i niezbędnymi danymi kontaktowymi. Przejść do portfolio oraz blogu można przez menu, które jest ukryte w „Hamburgerze”.

Do motywu byli dodane wtyczki Cherry i JetElements. Dzięki temu możecie korzystać Państwo MegaMenu, projektów, usług, zespołu użytkowników, popup’u, newsletter’a i opcji mediów społecznościowych Cherry, osi czasu TM i szeregu widgetów. Do templatki był wbudowany także Visual Composer, który pozwala dodawać i zmieniać różne elementy strony za pomocą jednego kliknięcia myszką. Motyw wspiera również 600+ fontów webowych Google i technologię Retina.

atelier

Szczegóły |  Demo

Projector

Podany motyw idealnie nadaje się do tworzenia kobiecego portfolio fotograficznego. Ma on 5 stylowych układów strony domowej, które na pewno przypadną do gustu przedstawicielkom płci pięknej. Także do Państwa użytku dostępne jest 7 stylów nagłówka i stopki oraz 5 stylów bloga. Oprócz tego motyw ma wygodne opcje personalizacji, co pozwala wprowadzać zmiany do projektu strony i oglądać je na bieżąco.

Projekt strony domowej zależy od wybranego układu. Jednak każdy z nich łączy w sobie jakościowe obrazki i stylowe efekty animacyjne. Przy tym strona nie będzie obciążona nadmierną ilością elementów graficznych i skryptami. Dlatego będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach bez różnicy na zasięg internetowy. Na stronie domowej umieszczone są także ważne elementy, które pomogą przedstawić umiejętności i usługi fotografa w Sieci.

W motywie Projector znajdziemy połączenie możliwości Cherry Framework 5.0, wtyczki JetElements i manager rezerwacji oraz wizualnego edytora treści Elementor. Dzięki temu macie Państwo szereg opcji do użytku. A jeśli będziecie chcieli dodać dodatkowe funkcje, możecie skorzystać z wtyczek dostępnych na repozytorium WordPress. Podany motyw jest kompatybilny z nimi. Oprócz tego wspiera on fonty webowe Google i technologię Retina.

projector

Szczegóły |  Demo

Creative Agency

Ciekawe rozwiązanie do realizacji strony firmowej dla agencji fotograficznej, która ma czysty i nowoczesny projekt. Do innych przewag templatki należy odnieść rozbudowaną galerię, która pozwala Państwu w wygodny sposób tworzyć albumy i dodawać do nich zdjęcia. Ważnym elementem jest zestaw intuicyjnych opcji zarządzania wygładem strony. Dzięki nim możecie szybko zmodyfikować projekt motywu pod własne potrzeby.

Na stronie domowej znajduje się dynamiczny suwak, sekcja z portfolio i licznik umiejętności fotografa. Także na tej stronie można zapoznać się z krótką informacją o agencji i ostatnimi artykułami na blogu. Przejść do pozostałych rozdziałów witryny można przez rozwijane menu, które znajduje się w nagłówku oraz stopce strony. W stopce można znaleźć także przyciski do profili w popularnych mediach społecznościowych.

Podany motyw zawiera kluczowe opcje do tworzenia profesjonalnej strony dla agencji fotograficznej. W motywie znajdziemy również suwak Slider Revolution i wizualny edytor stron Visual Composer. Za pomocą ostatniego możecie kierować elementami na stronie dzięki technice „Przeciągnij i Upuść”. Motyw ma poprawny kod, który został stworzony w odpowiedniości do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu strona będzie przyjazna dla SEO.

creative agency

Szczegóły |  Demo

Creatica

Creatica to wielefunkcjonalny motyw tworzenia szerokiego spektrum stron biznesowych. Wśród gotowych stylów strony domowej znajdziecie Państwo rozwiązania do realizacji portfolio dla fotografa oraz strony biznesowej dla studio fotograficznego. Oprócz stylów strony domowej znajdziecie gotowe układy nagłówka i stopki, co pomogą dopasować wygląd strony do potrzeb projektu.

W projekcie strony domowej połączone są stylowe efekty animacyjne, dzięki czemu ona „ożywa” podczas najechania na elementy graficzne. Oprócz tego należy widzieć soczyste kolory, które przyciągają uwagę odwiedzających do sekcji z informacji. Przy tym strona nie jest obciążona skryptami i elementami graficznymi i będzie miała dobre oceny w testach od Google PageSpeed i GTmetrix.

Podany motyw jest zasilany przez Visual Composer i Slider Revolution. Oprócz tego do templatki było dodane rozszerzenie Kasawara Addons, które wzbogaca wizualny edytor stron dodatkowymi 100+ elementami i 550+ opcjami. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowe opcji, możecie skorzystać z popularnych rozszerzeń dla WordPress. Motyw będzie całkiem kompatybilny z nimi. Templatka wspiera również fonty webowe Google i zawiera mapę Google.

creatica

Szczegóły |  Demo

Carmen

Jeśli tworzycie Państwo elementy graficzne oraz jesteście fotografem, podany motyw pomoże Wam przedstawić swoje usługi w Internecie. On ma nie tylko stylowy projekt, lecz także zawiera szereg opcji, które pomogą Państwu zbudować profesjonalna stronę internetową. Także motyw ma rozbudowane opcji personalizacji. One ułatwiają proces zarządzania wyglądem, dzięki możliwości sprawdzać ich na bieżąco.

Projekt templatki został wykonany w biało-niebieskich barwach, dzięki czemu uwaga odwiedzających skupia się na zawartości strony. Oprócz tego w projekcie były wykorzystane proste efekty animacyjne, które nie będą odwracać uwagi od zapoznania z ważnymi informacjami. Do innych przewag templatki należy odnieść szeroki wybór widgetów, co pozwała przedstawić różne typy informacji na stronie. Za ich pomocą można także szybko dostać się do wewnętrznych stron witryny.

Motyw Carmen należy do nowych produktów ZEMEZ. Do niego były dodane nie tylko funkcjonalne wtyczki Cherry, lecz także dodatkowy zestaw rozszerzeń – JetElements. Dzięki temu możecie korzystać Państwo z MegaMenu, projektów, usług, newslettera, managera panelu bocznego, galerii, mediateki, kalendarza, opcji mediów społecznościowych itd. Możecie także używać Państwo ponad 600 stylowych fontów do wyróżnienia zawartości tekstowych na stronie.

carmen

Szczegóły |  Demo

Olins

Za pomocą podanego motywu możecie stworzyć różnego rodzaju portfolio fotograficzne, stronę CV oraz blog fotograficzny. To wszystko jest możliwe dzięki obecności gotowych projektów strony domowej i układów nagłówku i stopki. Oprócz tego do Państwa użytku dostępne są wygodne opcji personalizacji. Dzięki nim możecie wprowadzać zmiany do wyglądu strony bez ręcznego edytowania kodu.

Projekt strony domowej zależy od wybranego układu. Jednak wszystkie one wyglądają stylowo i nowocześnie. Oprócz tego każdy z projektów ma swój własny zestaw widgetów. Dzięki nim możecie przedstawić Państwo różne typy informacji na stronie. Przy tym projekty nie są obciążone elementami i informacją, dzięki czemu osoby, które pierwszy raz trafili na stronę szybko zorientują się na niej.

Do templatki były dodane takie profesjonalne rozwiązania jak Slider Revolution i Visual Composer. Oprócz tego motyw jest całkiem kompatybilny z wtyczkami z repozytorium WordPress, w tym Contact Form 7, Mailchimp, Yoast SEO, WooCommerce, WPML, WP Super Cashe itd. Także możecie używać fonty webowe Google, aby wyróżnić zawartości tekstowe. Motyw również ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

olins

Szczegóły |  Demo

 

Jeden komentarz

 1. Jędrek

  Cześć.

  Szukam możliwości skontaktowania się z Tobą. 🙂

  Bardzo proszę o kontakt, mam naprawdę fajną propozycję! Poprawny mail podaję w tym formularzu. 🙂

   
  Odpowiedz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *