Wordpress

Najlepsze Szablony WordPress – 2017 rok

Przedstawiamy Państwu kolejny artykuł z cyklu „Szablony WordPress”, do którego wybraliśmy najnowsze szablony dla popularnego systemu zarządzania treścią. A więc, jeśli chcecie skorzystać się z ostatnich motywów producenta, możecie zapoznać się z dzisiejszą ofertą i wybrać najlepszy produkt dla siebie. Chociaż należy dodać, że wcześniejsze motywy mogą być również używane do tworzenia profesjonalnych stron internetowych. One wszystkie korzystają się z ostatniej wersji funkcjonalnego frameworku od TemplateMonster. Dzięki temu będzie mieli Państwo szereg opcji do użytku.

Do dzisiejszego zestawu trafili nie tylko motywy blogowe, lecz także szablony do realizacji stron firmowych. Dzięki temu możecie wybrać Państwo produkt, który będzie najlepiej odpowiadał potrzebom waszego projektu.  A jeśli nie znajdziecie interesującego motywu, możecie sprawdzić wcześniejsze zestawy na naszej stronie internetowej.

Do kolejnych przewag nowych motywów należy odnieść responsywność i kompatybilność z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Dzięki temu nie ma różnicy, z jakiego urządzenia będą korzystać się odwiedzjące. Strona zbudowana o jeden z podanych motywów będzie poprawie wyświetlać nie tylko na komputerze, lecz także na tablecie lub smartfonie. Także podane motywy mają poprawny kod i są przyjazne dla SEO. A więc, nie musicie modyfikować ich kod do wymagań standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

Jak wspominaliśmy powyżej, funkcjonalność motywów została realizowana dzięki Cherry Framework 5.0. Dlatego macie Państwo wszystkie niezbędne opcji do przedstawienia różnych typów informacji na stronie. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych opcji, możecie zainstalować popularne wtyczki dla WordPress. Podane templatki są kompatybilne z cudzymi rozwiązaniami.

No i na sam koniec należy dodać, że kupując motywy dla WordPress, otrzymacie Państwo dożywotne wsparcie techniczne. Dzięki temu możecie nie martwić, gdy wystąpi jakiś problem pod czas użycia szablony. Możecie zawsze skorzystać się z pomocy specjalistów firmy, którzy dostępne są 24/7.

Szczegółową informację o motywach możecie znaleźć Państwo w opisach poniżej.


Digezine

Details |  Demo

Digezine to nowoczesny motyw do realizacji blogu hobbistycznego o dowolnym temacie. Jego projekt został realizowany w taki sposób, że zmieniając obrazki wyróżniające dla artykułów strona zaczyna wyglądać zupełnie inaczej. Oprócz tego wszystkie opcji personalizacji szablonu zostały zebrane w jednej sekcji „Personalizacja”. To pozwala Państwu szybko zarządzać wyglądem strony i sprawdzać wszystkie zmiany na bieżąco.

Na stronie domowej znajdują się różne sekcji z artykułami zebranymi według popularności, czasu dodania oraz tematyczności. Także na niej umieszczone są różne widgety, ułatwiające nawigacje.  To wszystko pozwala odwiedzającym szybko znaleźć interesujący artykuł i przejść do jego zapoznania. Odwiedzające mogą również zapisać się na newsletter oraz dołączyć się do grona fanów blogu w popularnych sieciach społecznościowych.

Motyw jest na 100% GPL, a więc może być używany do tworzenia dowolnej liczby stron komercyjnych. Także on ma rozbudowane opcji, które pozwalają tworzyć profesjonalne strony bez stosowania cudzych rozdziawiań. Chociaż ten motyw będzie całkiem kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress. Także on ma poprawy kod i jest przyjazny dla SEO.

MagicTouch

Details |  Demo

Podany motyw może być używany również do tworzenia strony biznesowej, lecz także do realizacji blogu poświęconego technologiom. Taki szeroki spektrum zastosowań jest możliwy dzięki obecności szeregu wtyczek i widgetów Cherry, które dodają niezbędne opcji do tworzenia profesjonalnej strony. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych opcji możecie ich rozszerzyć za pomocą wtyczek dostępnych na stronie wordpress.org.

Strona domowa zawiera wszystkie niezbędne informacji dotyczące działalności firmy i oferowanych usługach. Przy przebudowie strony głównej pod blog na niej można umieścić moduły treściowe z artykułami tematycznymi. Także na tą stronę można dodać licznik umiejętności, galerię z foto, opinii czytelników oraz formularza zapisywania na newsletter. Dostać się do pozostałych rozdziałów strony można przez rozwijane menu, które jest ukryte w „Hamburgerze”.

Funkcjonalność motywu została realizowana za pomocą Cherry Framework 5.0. To pozwala Państwu korzystać się z rozwijanego menu, mediateki, polecanych wpisów, liczniki umiejętności, managera paska bocznego itd. Templatka wspiera również fonty webowe Google i technologię Retina. Także ona ma poprawny kod, który został optymalizowany według rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

Adrenaline

Details |  Demo

Funkcjonalny motyw do realizacji strony dla biura turystycznego lub tworzenia blogu dla podróżników. On ma nie tylko stylowy projekt, który będzie przyciągać uwagę odwiedzających, lecz także zawiera szereg opcji, które pomogą Państwu przedstawić niezbędne informacji na stronie internetowej. Oprócz tego templatka ma wygodne opcji personalizacji oraz niezbędne pliki PSD, które pomogą Państwu szybko dopasować jej do potrzeb projektu.

Strona domowa występuję wizytówką dla firmy lub blogu. Na niej znajduje się dynamiczny suwak, sekcja z krótkim przeglądem usług oraz zniżkami na podróże. Także osoby odwiedzające mogą zapoznać się z rodzajami wycieczek według popularności, trwałości oraz ceny lub opiniami byłych klientów. A jeśli oni już zdecydowali na wybór odpowiedniej podróży, mogą zamówić jej przez specjalny manager, który jest dostępny na tej stronie.

Motyw Adrenaline opiera się o Cherry Framework 5.0. To pozwala Państwu korzystać się z najnowszych rozszerzeń tego frameworku. Wśród nich można wyróżnić MegaMenu, manager zamówień, galerię, mediatekę, opcji mediów społecznościowych itd. Oprócz tego motyw wspiera popularne wtyczki z repozytorium WordPress. Dzięki temu możecie szybko dodać Państwo brakujące opcji na stronę internetową.

Falero

Details |  Demo

Jeśli zajmujecie się Państwo fotografią ślubną, podana templatka będzie idealna dla was. Przede wszystkim do niej były dodane funkcjonalna galeria i mediateka, co pozwala w wygodny sposób przedstawić swoje pracy dla klientów.  Po drugie, templatka zawiera pliki PSD i obrazki komercyjne. Dzięki temu będziecie mogli Państwo szybko dopasować wygląd strony do własnych potrzeb.

W projekcie motywu zostały połączone stylowe efekty animacyjne i jakościowe obrazki. Oprócz tego jego ciekawostką jest pełnoekranowy suwak do którego można dodawać nie tylko fotografii promujące działalność fotografa, lecz także i jakościowe wideo ślubne. Do kolejnych przewag templatki można odnieść wygodną nawigację. Dostać się do rozdziałów strony można przez rozwijane menu górne oraz przez sekcji tematyczne.

Motyw opiera się o najnowszą wersję Cherry Framework, co pozwala Państwu korzystać się z szeregu opcji. Oprócz tego do niego był dodany wspomniany powyżej dynamiczny suwak Revolution oraz Power Builder. Za pomocą ostatniego można zarządzać elementami strony w jeden klik myszką, posługując się z techniki „Przyciągnij i Upuść”. Motyw także jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Amazinx

Details |  Demo

Za pomocą tego motywu będziecie mogli stworzyć Państwo stronę hobbistyczną i oferować swoje usługi w sieci.  Przy tym szablon do WordPressa zawiera wszystkie niezbędne opcji dla realizacji strony biznesowej. Oprócz tego ona ma wygodne opcji personalizacji, które pozwalają wprowadzać wszystkie zmiany do strony w trybie online.

Projekt motywu został wykonany w jasnych kolorach z lekkim dodaniem fioletowej barwy. Za pomocą ostatniej wydzielone są kluczowe sekcji oraz elementy nawigacyjne na stronie www. Sama strona domowa zawiera wszystką niezbędną informację o firmie, autorowi i oferowanych usługach. A jeśli odwiedzające będą mieli dodatkowe pytania, oni mogą przejść do interesującego rozdziału przez rozwijane menu górne.

Podany motyw rozpowszechnia się na licencji do jednorazowego użytku. Oznacza to, że w paczce z templatką dostaniecie Państwo wszystkie pliki PSD. Za ich pomocą będziecie mogli szybko zmodyfikować wygląd strony pod własne cele. Także ten motyw zawiera wtyczki Cherry, które dodają szereg opcji do tworzenia funkcjonalnej strony internetowej.

Swanxy

Details |  Demo

Szablon do WordPressa Swanxy będzie idealnie pasował do realizacji strony o marketingu. Chociaż za potrzeby może być dostosowany do innych tematów niszowych. Motyw posiada rozbudowane opcji personalizacji, które pomogą szybko zmienić wygląd strony bez dłubania w kodzie. Oprócz tego wszystkie zmiany będą widoczne na bieżąco.

Po wejściu na stronę domową można znaleźć wszystką kluczową informację dotyczącą działowości witryny. Tutaj jest dynamiczny suwak, informacja powitalna od autora i przegląd oferowanych usług. Osoby odwiedzające mogą zapoznać się z ostatnimi artykułami tematycznymi oraz z opiniami byłych klientów. Oprócz tego oni mogą zapisać się na newsletter aby pierwszymi dostawać świeże nowości na skrzynkę pocztową.

Motyw należy do produktów GPL producenta. Ten typ licencji pozwala Państwu używać templatkę wielokrotnie i realizować nieograniczoną ilość stron www. Funkcjonalność motywu została realizowana za pomocą Cherry Framework. Oprócz wtyczek Cherry do niej był dodany Power Builder i 25+ modułów treściowych. Za ich pomocą możecie tworzyć Państwo nietypowe projekty stron i zarządzać nimi w jeden klik myszką.

Fastlek

Details |  Demo

Za pomocą motywu Fastlek można stworzyć stronę dla klubu sportowego oraz blog poświęcony sportowi. Templatka ma prosty projekt, w którym główny nacisk został zrobiony na jakościowe obrazki i dużą typografię. To pozwoli skupić uwagę odwiedzających na zawartości strony i pomoże im szybko znaleźć interesującą informację.

Na stronie głównej można znaleźć różne sekcji z informacjami o klubie sportowym. Tutaj jest dynamiczny suwak, który można używać do celów reklamowych. Poniżej niego znajdują się sekcji z informacją powitalną od trenerów i krótka informacja o samych trenerach oraz ich programach. Oprócz tego odwiedzające mogą zapisać się na newsletter oraz dołączyć się do grona fanów klubu w popularnych sieciach społecznościowych. W taki sposób oni będą dostawali świeże nowości na bieżąco.

Motyw Fastlek opiera się o Cherry Framework 5.0. To pozwala Państwu korzystać się z następnych rozszerzeń: dynamicznego suwaku, rozwijanego menu, kalendarza, newslettera, managera pasku bocznego itd. Templatka zawiera również 500+ fontów webowych Google, co pozwala Państwu używać ich do przestawiania zawartości na stronie internetowej.

Vichax

Details |  Demo

Jeśli zajmujecie Państwo fotografowaniem i chcecie przedstawić swoje pracy w Internecie, podany motyw będzie idealnie pasował dla was. W nim zostały połączone styl, prostota i funkcjonalność. To z jednej strony pozwala odwiedzającym korzystać się z szeregu opcji. Przy tym strona oparta o ten motyw nie będzie obciążona nadmierną ilością skryptów i będzie ładować się szybko na urządzeniach mobilnych klientów.

Motyw ma nietypowy projekt strony domowej. On zawiera kafelki z obrazkami prowadzącymi do odpowiednich galerii oraz menu ukryte w „Hamburgerze”.  Także odwiedzjące mogą przejść do profile fotografa w popularnych sieciach społecznościowych i śledzić za nim w wydolny sposób. Wybór takiego prostego projektu nie jest przypadkowy. On pozwala potencjalnym klientom szybko zapoznać się z pracami fotografa i przejść do zamówienia odpowiednich usług.

Funkcjonalność motywu Vichax jest realizowana za pomocą Cherry Famework 5.0. Dzięki temu do użytku Państwa dostępne są MegaMenu, galeria TM, mediateka, kalendarz, projekty, wyszukiwarka i zespół Cherry, polecane wpisy, manager pasku bocznego itd. Do templatki został dodany również Power Builder, który pozwala zarządzać stroną dzięki technice „Przyciągnij i Upuść”.

Shannon Lopez

Details |  Demo

Za pomocą tego motywu można stworzyć ciekawy blog poświęcony życiu gwiazd i celebrytów. On ma nie tylko tematyczny projekt, w którym główny nacisk został zrobiony na jakościowe obrazki i dużą typografię, lecz także zawiera szereg modułów dla przedstawienia różnych typów zawartości na stronie. Także ten motyw ma wygodne opcji personalizacji i rozszerzoną dokumentacje. Za ich pomocą można szybko stworzyć stronę według własnych potrzeb.

Pierwsze, co widzi odwiedzający po wejściu na stronę domową to pełnoekranowy suwak. Do niego można dodawać najpopularniejsze artykuły tematyczne. Poniżej niego znajdują się sekcji z przeglądem artykułów według kategorii, czasu dodania oraz popularności. Dostać się do pozostałych rozdziałów witryny można przez menu, które znajduje się na górze strony www.

Do motywu zostały dodane funkcjonale wtyczki Cherry. Dzięki temu możecie korzystać się Państwo z MegaMenu, galerii, mediateki, kalendarza, opcji mediów społecznościowych itd. Templatka wspiera również fonty webowe Google i zawiera mapę Google. Ona ma poprawny kod, który został stworzony w odpowiedniości do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu nie musicie jej optymizować od podstaw.

Proshot

Details |  Demo

Jeszcze jeden ciekawy motyw, który przyda się do tworzenia strony sportowej. Jednak za potrzeby może być dopasowany do innych tematów. Wprowadzić wszystkie zmiany można bezpośrednio w sekcji „Personalizacja” i sprawdzać ich na bieżąco. Także ten motyw ma szereg rozszerzeń Cherry, które pozwalają tworzyć funkcjonalne strony bez stosowania cudzych rozwiązań.

Na stronie domowej można znaleźć niezbędną informację o trenerze i treningach. Oprócz tego osoby odwiedzające mogą przejść do galerii i zobaczyć foto z treningów oraz zapoznać się z ostatnimi artykułami tematycznymi. Także oni mogą zapisać się na newsletter oraz dołączyć się do grona fanów w popularnych sieciach społecznościowych.

Motyw Proshot został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.0. Dzięki temu do niego były rozbudowane wtyczki, które dodają szereg opcji do użytku. Wśród nich można wydzielić zespół, opinii byłych klientów, galerię, manager pasku bocznego, newsletter i PopUp, projekty i serwisy Cherry. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych opcji, możecie ich szybko dodać, instalując odpowiednie wtyczki dla WordPress. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *